Test metodą RT-LAMP w kierunku COVID-19

Szybki test genetyczny przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić czy są zakażone koronawirusem SARS-CoV-2. Wiarygodność identyczna jak w testach RT PCR potwierdzona przez Quality Control for Molecular Diagnostics (QCMD)

W przypadku wyniku pozytywnego zalecamy poinformowanie o tym fakcie lekarza rodzinnego. Nie ma tu obowiązku informowania SANEPID-u i automatycznego przechodzenia na kwarantannę.

Koszt testu zawiera indywidualny wymaz wykonywany w domu Klienta (na terenie Warszawy i okolic)

Wyniki w ciagu 24 godzin od dostarczenia próbki do laboratorium.
Wyniki wydawane są również w języku angielskim. 

302,40 zł
Brutto

Data badania

Wprowadź preferowana datę wykonania wymazu lub datę i godzinę planowanego wylotu. Po zakupie skontaktujemy sie z Tobą w celu ustalenia szczegółów.
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Dwugenowy test genetyczny wykonywany metodą RT LAMP na obecność wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19).

Szybki test genetyczny przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić czy są zakażone koronawirusem SARS-CoV-2. Wiarygodność identyczna jak w testach RT PCR potwierdzona przez Quality Control for Molecular Diagnostics (QCMD)

Test charakteryzuje się bardzo wysoką czułością diagnostyczną powyżej 97%, co oznacza że wykrywa wirusa w niemal 100% pozytywnych próbek, zaś specyficzność testu na poziomie 100% gwarantuje zerowy odsetek testów fałszywie negatywnych.

Dwugenowy test COVID-19 Fast Detection Kit jest wykonywany genetyczną szybką i tanią metodą RT LAMP. Test jest bardzo precyzyjny, a jego czułość jest wyższa od testów genetycznych wykonywanych metodą RT PCR oraz testów antygenowych, których wiarygodność diagnostyczna jest poniżej 50%.

Test genetyczny COVID-19 Fast Detection Kit posiada certyfikat Quality Control for Molecular Diagnostics (QCMD), międzynarodowej organizacji zajmującą się oceną jakości w diagnostyce molekularnej. Testy wykonywane metodą RT LAMP są również pozytywnie zaopiniowane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

W przypadku wyniku pozytywnego zalecamy poinformowanie o tym fakcie lekarza rodzinnego. Nie ma tu obowiązku informowania SANEPID-u i automatycznego przechodzenia na kwarantannę.

Niektóre kraje jak Hiszpania oficjalnie zatwierdziły już ten test jako kwalifikujący do wjazdu na teren Hiszpanii na droższymi testami RT-PCR. 

BADANIE WYKONYWANE W WARUNKACH LABORATORYJNYCH.

Wyniki udostępniane w ciągu 24 godzin od dostarczenia próbki do laboratorium.

Test jest przeznaczony do celów badawczych (RUO).

Nowe_porownanie.jpg

1000 Przedmioty

Reviews

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię