Test metodą RT-LAMP w kierunku COVID-19

Szybki test genetyczny przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić czy są zakażone koronawirusem SARS-CoV-2. Wiarygodność identyczna jak w testach RT PCR potwierdzona przez Quality Control for Molecular Diagnostics (QCMD)

W przypadku wyniku pozytywnego zalecamy poinformowanie o tym fakcie lekarza rodzinnego. Nie ma tu obowiązku informowania SANEPID-u i automatycznego przechodzenia na kwarantannę.

Koszt testu zawiera indywidualny wymaz wykonywany w domu Klienta (na terenie Warszawy i okolic)

Wyniki w ciagu 24 godzin od dostarczenia próbki do laboratorium.
Wyniki wydawane są również w języku angielskim. 

280,00 zł
Brutto

DATE / FECHA / DATA PREFEROWANA

We will contact with you during the day, to fix all details after the purchase.

Avisa nos sobre la fecha de salida de tu vuelo. Llamaremos para confirmar la sita despues la compra. Please let us know about your flight date.

Wprowadź preferowana datę wykonania wymazu lub datę i godzinę planowanego wylotu. Po zakupie skontaktujemy sie z Tobą w celu ustalenia szczegółów.
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Dwugenowy test genetyczny wykonywany metodą RT LAMP na obecność wirusa SARS-CoV-2 (COVID-19).

Szybki test genetyczny przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić czy są zakażone koronawirusem SARS-CoV-2. Wiarygodność identyczna jak w testach RT PCR potwierdzona przez Quality Control for Molecular Diagnostics (QCMD)

Test charakteryzuje się bardzo wysoką czułością diagnostyczną powyżej 97%, co oznacza że wykrywa wirusa w niemal 100% pozytywnych próbek, zaś specyficzność testu na poziomie 100% gwarantuje zerowy odsetek testów fałszywie negatywnych.

Dwugenowy test COVID-19 Fast Detection Kit jest wykonywany genetyczną szybką i tanią metodą RT LAMP. Test jest bardzo precyzyjny, a jego czułość jest wyższa od testów genetycznych wykonywanych metodą RT PCR oraz testów antygenowych, których wiarygodność diagnostyczna jest poniżej 50%.

Test genetyczny COVID-19 Fast Detection Kit posiada certyfikat Quality Control for Molecular Diagnostics (QCMD), międzynarodowej organizacji zajmującą się oceną jakości w diagnostyce molekularnej. Testy wykonywane metodą RT LAMP są również pozytywnie zaopiniowane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

W przypadku wyniku pozytywnego zalecamy poinformowanie o tym fakcie lekarza rodzinnego. Nie ma tu obowiązku informowania SANEPID-u i automatycznego przechodzenia na kwarantannę.

Niektóre kraje jak Hiszpania oficjalnie zatwierdziły już ten test jako kwalifikujący do wjazdu na teren Hiszpanii na droższymi testami RT-PCR. 

BADANIE WYKONYWANE W WARUNKACH LABORATORYJNYCH.

Wyniki udostępniane w ciągu 24 godzin od dostarczenia próbki do laboratorium.

Test jest przeznaczony do celów badawczych (RUO).

Nowe_porownanie.jpg

996 Przedmioty

Reviews

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię