Evolution Medica oferuje innowacyjne rozwiązania medyczne i rehabilitacyjne dla klienta indywidualnego, szpitali, placówek administracji publicznej oraz innych podmiotów komercyjnych, takich jak hotele czy biura. 

Pojawiło się więcej zagrożeń epidemiologicznych oraz zdrowotnych, które mają wpływ na jakość naszego życia: ograniczają mobilność, kontakty z najbliższymi, efektywną pracę. 

Strach i brak pewności, czy zostaliśmy zarażeni, paraliżują nasze działania. Mamy na to odpowiedź – TESTY na obecność koronawirusa lub TEST podatności na zarażenie oraz specjalistyczne PRODUKTY, czyli środki ochrony osobistej.

Poza odpowiedzią na zagrożenia płynące ze względu na pandemię wirusa Evolution Medica pracuje nad rozwiązaniami rehabilitacyjnymi z dziedziny fizjoterapii, które pozwolą przynieść ulgę bez konieczności odwiedzania szpitali czy przychodni, co zawsze wiąże się z ryzykiem zakażenia różnymi chorobami, a także z koniecznością przemieszczania się lub rezerwacji dogodnego terminu.

Evolution Medica – w odpowiedzi na te potrzeby – dostarcza rozwiązania, które pomogą zadbać o komfort i zdrowie Twojej rodziny, a także Twojej firmy czy środowiska pracy.