Opracowujemy harmonogramy i procedury wykonywania testów przesiewowych i genetycznych dla Firm i ich pracowników planujących powrót do pracy. Każda oferta opracowywana jest indywidualnie do potrzeb.

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt mailowy: info@evolutionmedica.pl lub w celu celu uzyskania większej ilości szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny: 664 08 33 08. 

Posiadamy ponad 40 zespołów mobilnych do pobrań, gotowych dojechać w każde miejsce w Polsce. 

Obsługujemy także specjalne zlecenia zlecenia - domowe wizyty w celu pobrania wymazu lub wykonania testu - na terenie Warszawy.

Wprowadzone na terenie Polski obostrzenia związane z epidemią koronawirusa negatywnie odbijają się na możliwości funkcjonowania większości firm. Ograniczenia w przestrzeni publicznej i konieczność zachowania podwyższonej uwagi odnośnie kontaktów miedzy pracownikami znajdującycmi się na otwartych przestrzeniach w biurach lub hotelach wymaga podjęcia również przez pracodawcę szczególnych srodkow ostrożności. 

Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom firmowym dostosowując i opracowując specjalne harmonogramy badań w zależności od specyfiki pracy biura. Testujemy wysokiej jakości testami przesiewowymi wyprodukowany w Unii Europejskiej, a także prowadzimy testy genetyczne, gdzie dzięki elastyczności naszego laboratorium wyniki mogą pojawić się bardzo szybko. 

Chcemy dołożyć wszelkich starań, aby konieczność pracy w biurze nie prowadziła do zarażeń przez naszych współpracowników, co będzie mogło mieć negatywne konsekwencje dla naszych bliskich. 

Część firm przeszła w tryb zdalny, jednak nie każdy biznes może sobie na to pozwolić. W rezultacie, rośnie grupa przedsiębiorstw, które są coraz bardziej dotknięte przez obecną sytuację i to one będą najsilniej dotknięte przez kryzys gospodarczy.

 

Dlaczego warto wybrać testy z Evolution Medica?

Oferujemy testy we współpracy z renomowanym Centrum Badań DNA. Celem tego ośrodka badawczo-diagnostycznego jest wdrażanie i oferowanie nowoczesnych technologii w zakresie analiz DNA, a tym samym wprowadzenie na rynek najnowocześniejszej diagnostyki medycznej.

W swojej 19 letniej historii Centrum Badań DNA zostało nagrodzone wieloma tytułami i certyfikatami, m.in. przez Europejskie Forum Gospodarcze, Fundację Innowacji i Rozwoju (tytuł Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju) czy Krajową Izbę Diagnostów. 

Centrum Badań DNA należy do notowanej na giełdzie grupy INNO-GENE S.A.

Centrum Badań DNA jest wpisane na listę Ministerstwa Zdrowia jako laboratorium uprawnione do prowadzenie testów na obecność COVID-19. Ma również umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację testów, które zlecane są przez służbę zdrowia i SANEPID. 

 

Odbiór wyników on-line: 

Aby otrzymać hasło, proszę uzupełnić dane:
https://kl756.elaborat.marcel.pl/?page=haslo

UZUPEŁNIAMY DANE, KTORE PODALISMY W FORMULARZU BADANIA:
  • mail 
  • pesel
 
PO UZUPELNIENIU POWYŻSZEGO NA MAILA PODANEGO W FORMULARZU BADANIA PRZYCHODZI HASLO DO POBRANIA WYNIKU.
 
JEŚLI SYSTEM NIE WYSYŁA HASŁA lub INFORMUJE "Nie ma konta o takim adresie e-mail i takim numerze PESEL.”
Oznacza to, że NIE MA JESZCZE GOTOWEGO wyniku badan. Prosimy sprawdzić później. 
 
 
KLIKAMY W PONIŻSZY LINK I UZUPELNIAMY DANE:
 

Obiór wyników po otrzymaniu hasła:
https://kl756.elaborat.marcel.pl/?page=logowanie

  • haslo
  • mail
  • pesel
 Zobacz także: