Skuteczne Ozonowanie, Dezynfekcja, Ochrona przed Wirusami

Zapewniamy Najwyższy Poziom Usług.

Co warto wiedzieć

Ozon jest najskuteczniejszym środkiem do dezynfekcji pomieszczeń. Jest gazem łatwo penetrującym każde, nawet trudno dostępne, miejsce. Oprócz procesów dezynfekcji może być stosowany w procesach deodoryzacji jak również w odgrzybianiu i dezynsekcji. Przeprowadzamy skuteczne dezynfekcje pomieszczeń i środków transportu przeciwko koronawirusowi oraz innym mikroorganizmom takim jak: wirusy, bakterie, grzyby i ich zarodniki, pierwotniaki oraz alergeny i roztocza.

Nasze usługi

Naszą podstawową metodą działania jest ozonowanie. Ozon ma działania biobójcze i jest około 50 razy skuteczniejszy od chloru. Niszczy wirusy i zarodniki przetrwalnikowe bakterii utleniając ich białka i DNA/RNA. Reakcje są nieodwracalne i prowadzą do neutralizacji mikroorganizmów. Do dezynfekcji płaskich powierzchni stosujemy również preparaty alkoholowe. Należy jednak pamiętać, że ze względu na silnie toksyczne opary można je stosować jedynie na niewielkich powierzchniach np. poręczach, klamkach itp.

Nasze usługi są kompleksowe. W pierwszym etapie dokonujemy oceny jakie prace należy wykonać i określamy ich zakres. Następnie przygotowujemy i zabezpieczamy pomieszczenia lub całe budynki. W dalszej kolejności wykonujemy procesy dezynfekcji (i inne, jeśli są niezbędne). W trakcie procesu ozonowania, sprawdzamy profesjonalnym miernikiem stężenie ozonu tak aby jego poziom był optymalny. W fazie finalnej przygotowujemy pomieszczenia do ponownego użytkowania i wystawiamy certyfikat świadczący o usunięciu zagrożeń.

Obiekty komercyjne np. biura, restauracje, hotele, apteki, punkty usługowe.

Realizujemy procesy dezynfekcji w pojedynczych pomieszczeniach oraz w całych budynkach. Jeśli chcesz podnieść komfort pracy i zadowolenie klienta oraz zmniejszyć ilość osób przebywających na zwolnieniach chętnie zaprezentujemy nasze usługi.

Jednostki oświatowe prywatne i publiczne.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest priorytetem. Nasze usługi je zapewnią a rodzice będą spokojni posyłając dzieci do pomieszczeń poddanych procesowi ozonowania. Usuniemy wirusy, bakterie, grzyby i alergeny w budynku, a w jego otoczeniu zdezynfekujemy wszystkie miejsca które mogą być zanieczyszczone.

Prywatne mieszkania i domy

Jeśli chcesz pozbyć się wirusów, bakterii, alerganów lub uciążliwych zapachów chętnie pomożemy. Poczujesz się w domu jak nigdy do tej pory. Usługi polecamy szczególnie w domach, gdzie doszło do zachorowań na grypę lub inne infekcje wirusowe (w tym koronawirusa) oraz dla osób cierpiących na alergie.

Pojazdy oraz floty osobowe i ciężarowe

Jeśli obawiasz się lub czujesz, że klimatyzacja, wnętrze samochodu jest pełne wirusów, bakterii oraz nieprzyjemnych zapachów, ozonowanie rozwiąże ten problem. Usługa szczególnie przydatna przy zakupie używanego samochodu, zmianie użytkownika czy chęci poprawy komfortu użytkowania.

Zobacz cennik usług. Kliknij tutaj.

Zadzwoń do nas: tel: +48 665 948 003
Email: ozonowanie@evolutionmedica.pl