Filtruj według

Wiarygodne i szybkie testy przesiewowe wyprodukowane w UE.

Testy na COVID-19

Testy dla firm i pracowników

Opracowujemy harmonogramy i procedury wykonywania testów przesiewowych i genetycznych dla Firm i ich pracowników planujących powrót do pracy. Każda oferta opracowywana jest indywidualnie do potrzeb.

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt mailowy: info@evolutionmedica.pl lub w celu celu uzyskania większej ilości szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny: 664 08 33 08. 

Posiadamy ponad 40 zespołów mobilnych do pobrań, gotowych dojechać w każde miejsce w Polsce. 

Obsługujemy także specjalne zlecenia zlecenia - domowe wizyty w celu pobrania wymazu lub wykonania testu - na terenie Warszawy.

  

Dlaczego warto zrobić testy?

 • aby dowiedzieć się, czy jestem nosicielem. Nie ryzykuj i ochroń siebie i swoich najbliższych!
 • gdy chcesz wrócić do pracy. Bądź odpowiedzialny i upewnij się, że nie będziesz infekował swoich współpracowników!
 • gdy nie chcesz przeprowadzać kwarantanny, a obserwujesz u siebie niepokojące objawy (kaszel, duszności, gorączka). Upewnij się, że to nie koronawirus i zadbaj o komfort swojego życia!
 • aby jak najszybciej rozpocząć hospitalizację w przypadku wykrycia potencjalnie ciężkiego przebiegu COVID-19 (w teście podatności). Nie zwlekaj z diagnozą!

Dlaczego warto wybrać testy z Evolution Medica?

Oferujemy testy we współpracy z renomowanym Centrum Badań DNA. Celem tego ośrodka badawczo-diagnostycznego jest wdrażanie i oferowanie nowoczesnych technologii w zakresie analiz DNA, a tym samym wprowadzenie na rynek najnowocześniejszej diagnostyki medycznej.

W swojej 19 letniej historii Centrum Badań DNA zostało nagrodzone wieloma tytułami i certyfikatami, m.in. przez Europejskie Forum Gospodarcze, Fundację Innowacji i Rozwoju (tytuł Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju) czy Krajową Izbę Diagnostów. 

Centrum Badań DNA należy do notowanej na giełdzie grupy INNO-GENE S.A.

Centrum Badań DNA jest wpisane na listę Ministerstwa Zdrowia jako laboratorium uprawnione do prowadzenie testów na obecność COVID-19. Ma również umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację testów, które zlecane są przez służbę zdrowia i SANEPID. 


Odbiór wyników: 

 1. Aby otrzymać hasło, proszę uzupełnić dane:
  https://kl756.elaborat.marcel.pl/?page=haslo

 2. Obiór wyników po otrzymaniu hasła:
  https://kl756.elaborat.marcel.pl/?page=logowanieBaza dokumentów do pobrania: 

Testy na COVID-19

Active filters
 • Wyprzedaż!
 • Nowy

Szybki test ANTYGENOWY dla placówek i instytucji

60,00 zł
Szybki test antygenowy w kierunku COVID-19 dla instytucji oraz placówek posiadających własne zaplecze i zasoby do wykonania koniecznych wymazów. 
Testy immunochromatograficzne nowej generacji firmy Biocredit na obecność antygenu wirusa SARS-CoV-2 w wymazach z nosogardła,  zgodne z nowymi rekomendacjami WHO. Do chwili obecnej wykonano w Polsce około 120 000 badań w kierunku wykrycia SARS CoV2 przy użyciu testu Biocredit COVID-19 Ag!