Filtruj według

Rękawiczki jednorazowe

Dlaczego należy nosić rękawiczki ochronne?

  • Stanowią ochronę poza domem w miejscach, gdzie istnieje możliwość dotykania powierzchni i przedmiotów potencjalnie skażonych koronawirusem.

Pamiętaj!

  • Podczas ich noszenia należy unikać dotykania twarzy tak samo jak wtedy, gdy ich się nie zakłada.
  • Należy używać ich tylko raz i po wyjściu np. ze sklepu od razu wyrzucić, nie dotykając przy tym ich powierzchni.

Instrukcja zakładania rękawiczek ochronnych.

  1. Przed nałożeniem na dłonie rękawic dokładnie myj ręce wodą z mydłem przez minimum 20 sekund i odkaź je preparatem na bazie alkoholu (powyżej 60%).
  2. Po wyjęciu rękawic z opakowania uchwyć ją w miejscu, w którym powinien znajdować się nadgarstek i płynnym ruchem wsuń ą na dłoń. To samo zrób z drugą rękawiczką.
  3. Ważne, by przy zakładaniu rękawic nie dotknąć skóry przedramienia. Jeśli chcesz tego uniknąć, odwiń zewnętrzną powierzchnię nakładanej rękawicy zgiętymi palcami w taki sposób, aby udało się nałożyć rękawicę na drugą rękę. 

Instrukcja zdejmowania rękawiczek ochronnych.

  1. Zdejmowanie rękawic warto zacząć od uchwycenia jednej z nich na wysokości nadgarstka w taki sposób, by nie dotykać skóry przedramienia, a w dalszej kolejności należy wywrócić ją wewnętrzną stroną na wierzch.
  2. Po zdjęciu pierwszej rękawicy trzymaj ją w drugiej ręce, do której przyłóż palce, wsuwając je pod rękawiczkę i zwijając ją wzdłuż dłoni.
  3. Zdjęte rękawiczki wyrzuć do kosza i dokładnie umyj ręce wodą z mydłem lub detergentem zawierającym minimum 60-procentowy alkohol. 

Rękawiczki jednorazowe

Przepraszamy, nie znaleziono produktów.

Proszę wyszukać ponownie.